GENTA mısır üreticileri ile Kahramanmaraş’taydı

GENTA mısır üreticileri ile Kahramanmaraş’taydı Kahramanmaraş bölgesi mısır üreticileri, GENTA ve Vilmorin Anadolu Tohumculuk’un (VAT) düzenlediği mısır toplantısında bir araya geldi.

GENTA ve VAT şirketleri Güneydoğu Bölge ekibinin, bölgede bayilik yapan Ozansan Tarım’dan Sefer Ozan ile birlikte organize ettiği toplantı, Şubat ayında Kahramanmaraş’ta düzenlendi. Bölgenin lider üreticilerinin katıldığı toplantıda mısır yetiştiriciliğiyle ilgili konular ele alındı ve yeni çeşitlerin tanıtımı gerçekleştirildi. Bununla birlikte toplantıda GENTA Teknik Satış Müdürü Gökçe Atalay tarafından üreticilere mısır yetiştiriciliğinde yaşanan sorunlar ve GENTA’nın spesifik ürünlerinin bu durumlara nasıl çözümler sunduğu üzerine bilgi paylaşıldı.

Genta hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından gerçekleştirilen güncel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz. Genta’nın üreticiler ve iş ortakları için yayınladığı periyodik kurumsal yayını Paydaş’ı da bilgisayar veya tabletinize aşağıdan indirebilir ve okuyabilirsiniz.

PAYDAŞ PDF ARŞİVİ