GENTA rüzgarı Suudi Arabistan’da da esiyor

GENTA, Suudi Arabistan sebze tohumu ve bitki besleme pazarında etkinliğini hızla arttırıyor. Pazara yerleşen domates ağırlıklı sebze tohumu çeşitleri ve özel formülasyonlu bitki besleme ürünleriyle beraber sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile Suudi üreticiye de çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Periyodik olarak gerçekleştirdiği bayi ve arazi gezilerine Ekim ayında bir yenisini daha ekleyen GENTA ihracat sorumlusu Alpar Akman ve Ür-Ge sorumlusu Umutcan Atalay, Suudi Ara
bistan’daki ana tarım bölgeleri olan Al Qassim ve Al Kharj’da paydaşlarıyla buluştu ve GENTA ürünlerinin pazardaki etkinliğini gözlemledi. Ürün kalitesi, satış sonrası desteği ve iş ahlakı ile sektörde fark yaratan GENTA, Suudi Arabistan pazarında da adımlarını büyütmeye devam ediyor.

Genta hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından gerçekleştirilen güncel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz. Genta’nın üreticiler ve iş ortakları için yayınladığı periyodik kurumsal yayını Paydaş’ı da bilgisayar veya tabletinize aşağıdan indirebilir ve okuyabilirsiniz.

PAYDAŞ PDF ARŞİVİ